Superkapje en de Turbo-Oma's

Superkapje en de Turbo-Oma's

🌡️ Spanningsbarometer1,9 van 10

Heel rustige film

Ons advies: vanaf 6 jaarKijkwijzer: 6+85 min · 2011
Angst2
Verdriet1
Geweld2
Donker2
Drugs0
Seks0

Heftigste scène: ‘Hans en Grietje vermist (donker).

KomedieAnimatieFamilie

Het verhaal draait om de mysterieuze verdwijning van Hans en Grietje. Op het moment van de verdwijning bevindt Roodkapje zich in een verafgelegen land in een geheim trainingskamp, waar ze traint met de 'Sister Hoods'. Wanneer ze samen met de Wolf wordt opgeroepen om de verdachte verdwijning te onderzoeken, gaan ze op stap om Hans en Grietje te redden. Dat gaat echter niet zonder obstakels

Tip voor ouders

Hoodwinked Too! is het vlotte vervolg waarin Roodkapje en de Wolf Hans en Grietje moeten redden van een heks. Cartooneske actie en lichte dreiging, zonder echt geweld. Prima vanaf 6 jaar.

Korte conclusie: Superkapje en de Turbo-Oma's scoort 1.9/10 op de spanningsbarometer (heel rustig). Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar. De film duurt 85 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

Hans en Grietje vermistLichtVroeg in de film

Roodkapje en de Wolf onderzoeken de verdwijning van Hans en Grietje. Komische opzet.

Een heks en dubbelspelMatigHalverwege

Een heks (en Hans & Grietje die niet zijn wat ze lijken) zorgen voor cartooneske dreiging en gevechten; spannend maar grappig.

De reddingLichtAan het eind

Cartooneske actie en een redding; geen bloed. Het loopt goed af.

Trailer

0
Licht
0
Matig
0
Sterk
Totaal: 0 grove woorden(0 unieke woorden)

Automatisch gescand op basis van echte ondertitels (Nederlands of Engels). Niet alle woorden zijn in elke context grof bedoeld. Deze analyse is bedoeld als hulpmiddel voor ouders.

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Superkapje en de Turbo-Oma's geschikt voor jouw kind?

Superkapje en de Turbo-Oma's (2011) heeft een Kijkwijzer-classificatie van 6 jaar en ouder. Onze spanningsbarometer geeft een score van 1.9 uit 10, dat is heel rustig. Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar.

Hoodwinked Too! is het vlotte vervolg waarin Roodkapje en de Wolf Hans en Grietje moeten redden van een heks. Cartooneske actie en lichte dreiging, zonder echt geweld. Prima vanaf 6 jaar.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de film zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

De film is op alle vlakken rustig. Er zit lichte angst & spanning, verdriet, actie & geweld, donkere sfeer in, maar niets dat de meeste kinderen zal storen.

Heftige scènes in Superkapje en de Turbo-Oma's

Er zijn 3 opvallende scènes in deze film (1 matig, 2 licht). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Taalgebruik: er komt geen grof taalgebruik voor in Superkapje en de Turbo-Oma's.

Veelgestelde vragen over Superkapje en de Turbo-Oma's

Is Superkapje en de Turbo-Oma's geschikt voor kinderen?
Superkapje en de Turbo-Oma's scoort 1.9/10 op onze spanningsbarometer, dat is heel rustig. De Kijkwijzer-classificatie is 6+. Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar.
Is Superkapje en de Turbo-Oma's eng?
Nee, Superkapje en de Turbo-Oma's is niet eng: de film scoort 2/10 op angst en spanning. Onze scène-analyse beschrijft 1 spannend moment, zodat je precies weet wanneer je kunt doorspoelen.
Hoe lang duurt Superkapje en de Turbo-Oma's?
Superkapje en de Turbo-Oma's duurt 85 minuten.
Zitten er heftige scènes in Superkapje en de Turbo-Oma's?
Er zijn 3 opvallende scènes in Superkapje en de Turbo-Oma's. Hoodwinked Too! is het vlotte vervolg waarin Roodkapje en de Wolf Hans en Grietje moeten redden van een heks. Cartooneske actie en lichte dreiging, zonder echt geweld. Prima vanaf 6 jaar.
Zitten er verdrietige scènes in Superkapje en de Turbo-Oma's?
Nee, Superkapje en de Turbo-Oma's bevat geen noemenswaardige verdrietige scènes: de verdriet-score is 1/10.
Wordt er gevloekt in Superkapje en de Turbo-Oma's?
Er komt geen grof taalgebruik voor in Superkapje en de Turbo-Oma's.
Vanaf welke leeftijd is Superkapje en de Turbo-Oma's geschikt?
Wij adviseren Superkapje en de Turbo-Oma's vanaf 6 jaar. De spanningsbarometer scoort 1.9/10 (heel rustig).

📺 Waar te kijken

Momenteel niet beschikbaar op streaming in Nederland.

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

Mike Disa RegisseurTodd Edwards SchrijverRussell D. Pollock Executive ProducerEric Robinson Executive ProducerMichael Ludy Schrijver

Cast

Hayden Panettiere

Hayden Panettiere

Red Riding Hood (voice)

Glenn Close

Glenn Close

Granny (voice)

Patrick Warburton

Patrick Warburton

The Big Bad Wolf (voice)

David Ogden Stiers

David Ogden Stiers

Nicky Flippers (voice)

Joan Cusack

Joan Cusack

Verushka the Witch (voice)

Bill Hader

Bill Hader

Hansel (voice)

Amy Poehler

Amy Poehler

Gretel (voice)

Cory Edwards

Cory Edwards

Twitchy (voice)

Hoodwinked! Collectie