Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

🌡️ Spanningsbarometer3,8 van 10

Soms spannend, vooral verdriet

Ons advies: vanaf 9 jaarKijkwijzer: 9+117 min · 2023
Angst3
Verdriet4
Geweld4
Donker3
Drugs0
Seks0

Heftigste scène: ‘The Spot vernietigt een universum (spannend).

AnimatieActieAvontuurSciencefiction

Meer dan een jaar na de gebeurtenissen in het vorige deel wordt Miles Morales onverwachts bezocht door zijn vriendin Gwen Stacy. Al gauw wordt hij meegezogen in een missie om alle universums te redden van de Spot, een gevaarlijke maar onervaren tegenstander, die een catastrofale ramp kan veroorzaken. Miles en Gwen reizen samen door het multiversum en ontmoeten hun beschermers, een groep Spider-People die bekend staat als de Spider-Society, geleid door Miguel O'Hara.

Tip voor ouders

Spider-Man: Across the Spider-Verse is visueel spectaculair met een emotioneel verhaal over identiteit en lotsbestemming. De actie is intens maar niet bloederig. Het thema van ouderlijk verlies kan gevoelig liggen. De cliffhanger-ending kan frustrerend zijn voor jonge kijkers.

Korte conclusie: Spider-Man: Across the Spider-Verse, ons advies vanaf 9 jaar, spanningsbarometer 3.8/10 (soms spannend). Het heftigst: ‘The Spot vernietigt een universum’ en ‘Miles wordt verraden door Spider-People’; vooral verdrietig. De film duurt 117 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

The Spot vernietigt een universumIntensAan het eind

The Spot vernietigt een heel alternatief universum. De vernietiging is visueel overweldigend. Een hele wereld verdwijnt terwijl Miles machteloos toekijkt.

Miles wordt verraden door Spider-PeopleIntensAan het eind

Miles ontdekt dat alle Spider-People tegen hem samenspannen om een 'canon event' te laten plaatsvinden, de dood van zijn vader. Het verraad is hartverscheurend.

De jacht op MilesMatigAan het eind

Honderden Spider-varianten jagen op Miles door het hele Spider-Verse. De achtervolging is intens en overweldigend. Miles is alleen tegen iedereen.

📺 Waar te kijken

Streaming (abonnement)

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Trailer

2
Licht
0
Matig
0
Sterk
Totaal: 2 grove woorden(2 unieke woorden)

Automatisch gescand op basis van echte ondertitels (Nederlands of Engels). Niet alle woorden zijn in elke context grof bedoeld. Deze analyse is bedoeld als hulpmiddel voor ouders.

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Spider-Man: Across the Spider-Verse geschikt voor jouw kind?

Wij adviseren Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) vanaf 9 jaar: vooral verdrietig, met als heftigste moment ‘The Spot vernietigt een universum’. Kijkwijzer: 9 jaar en ouder. Spanningsbarometer: 3.8 uit 10 (soms spannend).

Spider-Man: Across the Spider-Verse is visueel spectaculair met een emotioneel verhaal over identiteit en lotsbestemming. De actie is intens maar niet bloederig. Het thema van ouderlijk verlies kan gevoelig liggen. De cliffhanger-ending kan frustrerend zijn voor jonge kijkers.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de film zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

Wat is er waardevol aan Spider-Man: Across the Spider-Verse?

  • Miles mag zichzelf zijn in plaats van een kopie van een ander
  • Zijn ouders zijn betrokken en het gesprek met zijn vader is warm
  • Laat zien dat iedereen het masker op kan zetten

De film is op alle vlakken rustig. Er zit lichte angst & spanning, verdriet, actie & geweld, donkere sfeer in, maar niets dat de meeste kinderen zal storen.

Heftige scènes in Spider-Man: Across the Spider-Verse

Er zijn 3 opvallende scènes in deze film (2 intens, 1 matig). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Taalgebruik: in Spider-Man: Across the Spider-Verse komen 2 grove woorden voor (2 mild). Oordeel: nauwelijks grof taalgebruik.

Veelgestelde vragen over Spider-Man: Across the Spider-Verse

Is Spider-Man: Across the Spider-Verse geschikt voor kinderen?
Spider-Man: Across the Spider-Verse scoort 3.8/10 op onze spanningsbarometer, dat is soms spannend. De Kijkwijzer-classificatie is 9+. Wij adviseren deze film vanaf 9 jaar.
Is Spider-Man: Across the Spider-Verse eng?
Spider-Man: Across the Spider-Verse is licht spannend, maar niet echt eng: de film scoort 3/10 op angst en spanning. Onze scène-analyse beschrijft 2 spannende momenten, zodat je precies weet wanneer je kunt doorspoelen.
Hoe lang duurt Spider-Man: Across the Spider-Verse?
Spider-Man: Across the Spider-Verse duurt 117 minuten.
Zitten er heftige scènes in Spider-Man: Across the Spider-Verse?
Er zijn 3 opvallende scènes in Spider-Man: Across the Spider-Verse, waarvan 2 intens. Spider-Man: Across the Spider-Verse is visueel spectaculair met een emotioneel verhaal over identiteit en lotsbestemming. De actie is intens maar niet bloederig. Het thema van ouderlijk verlies kan gevoelig liggen. De cliffhanger-ending kan frustrerend zijn voor jonge kijkers.
Zitten er verdrietige scènes in Spider-Man: Across the Spider-Verse?
Spider-Man: Across the Spider-Verse bevat 1 verdrietige moment, maar blijft mild: de verdriet-score is 4/10.
Wordt er gevloekt in Spider-Man: Across the Spider-Verse?
In Spider-Man: Across the Spider-Verse komen 2 grove woorden voor (2 mild, 0 matig, 0 grof). Oordeel: nauwelijks grof taalgebruik.
Vanaf welke leeftijd is Spider-Man: Across the Spider-Verse geschikt?
Wij adviseren Spider-Man: Across the Spider-Verse vanaf 9 jaar. De spanningsbarometer scoort 3.8/10 (soms spannend).
Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

Kemp Powers RegisseurJustin K. Thompson RegisseurPeter Ramsey Executive ProducerAditya Sood Executive ProducerBob Persichetti Executive Producer

Cast

Shameik Moore

Shameik Moore

Miles Morales (voice)

Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld

Gwen Stacy (voice)

Brian Tyree Henry

Brian Tyree Henry

Jeff Morales (voice)

Luna Lauren Vélez

Luna Lauren Vélez

Rio Morales (voice)

Jake Johnson

Jake Johnson

Peter B. Parker (voice)

Oscar Isaac

Oscar Isaac

Miguel O'Hara (voice)

Jason Schwartzman

Jason Schwartzman

Spot (voice)

Issa Rae

Issa Rae

Jessica Drew (voice)

Spider-Man: The Spider-Verse Collectie