Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

Magie keert altijd terug

🌡️ Spanningsbarometer5,1 van 10

Best spannend, vooral verdriet

Ons advies: vanaf 6 jaarKijkwijzer: 6+130 min · 2018
Angst4
Verdriet6
Geweld2
Donker3
Drugs0
Seks1

Heftigste scène: ‘De kinderen zingen over hun overleden moeder (verdrietig).

FantasieFamilieKomedie

Mary Poppins keert terug in de betoverende en compleet nieuwe musical Mary Poppins Returns. In dit vervolg schiet Mary Poppins de Banks-familie na een tragische gebeurtenis opnieuw te hulp, om het plezier en de magie terug te brengen in hun leven.

Tip voor ouders

Deze film is visueel een feest maar emotioneel zwaarder dan het origineel: de moeder van de kinderen is overleden en het huis dreigt verkocht te worden. Kinderen die zelf iemand hebben verloren, herkennen daar veel in, en het lied over haar spullen komt hard aan. De spanning is beperkt tot de koetsjacht in het getekende bos en de klokscène aan het eind. Kijkwijzer geeft 6 vanwege angst, maar houd vooral rekening met het verdriet.

Korte conclusie: Mary Poppins Returns: ons advies vanaf 6 jaar, spanningsbarometer 5.1/10 (best spannend). Het heftigst: ‘De kinderen zingen over hun overleden moeder’ en ‘Georgie wordt meegesleurd door de getekende dieren’; vooral verdrietig. De film duurt 130 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

De kinderen zingen over hun overleden moederIntensVroeg in de film

De moeder van Annabel, John en Georgie is een jaar geleden gestorven en het hele gezin loopt er nog tegenaan. Michael zingt bij haar oude spullen een lied over missen, en dat is het emotionele hart van de film.

Georgie wordt meegesleurd door de getekende dierenMatigHalverwege

In de getekende wereld op het porselein wordt Georgie gegrepen door kwaadaardige dieren en meegenomen. Daarna volgt een koetsjacht door een donker, dreigend bos.

Bungelend aan de grote klokMatigAan het eind

In de finale hangt iemand aan de wijzers van Big Ben boven de stad terwijl de tijd wegtikt. Spannend zonder dat het ooit misgaat.

📺 Waar te kijken

Streaming (abonnement)

Huren

Rakuten TVRakuten TV
Amazon VideoAmazon Video
meJanemeJane

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Trailer

Nederlands

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Mary Poppins Returns geschikt voor jouw kind?

Wij adviseren Mary Poppins Returns (2018) vanaf 6 jaar: vooral verdrietig, met als heftigste moment ‘De kinderen zingen over hun overleden moeder’. Kijkwijzer: 6 jaar en ouder. Spanningsbarometer: 5.1 uit 10 (best spannend).

Deze film is visueel een feest maar emotioneel zwaarder dan het origineel: de moeder van de kinderen is overleden en het huis dreigt verkocht te worden. Kinderen die zelf iemand hebben verloren, herkennen daar veel in, en het lied over haar spullen komt hard aan. De spanning is beperkt tot de koetsjacht in het getekende bos en de klokscène aan het eind. Kijkwijzer geeft 6 vanwege angst, maar houd vooral rekening met het verdriet.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de film zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

Let op: Mary Poppins Returns scoort relatief hoog op verdriet (6/10). Gevoelige kinderen kunnen hier moeite mee hebben.

Heftige scènes in Mary Poppins Returns

Er zijn 3 opvallende scènes in deze film (1 intens, 2 matig). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Veelgestelde vragen over Mary Poppins Returns

Is Mary Poppins Returns geschikt voor kinderen?
Mary Poppins Returns scoort 5.1/10 op onze spanningsbarometer, dat is best spannend. De Kijkwijzer-classificatie is 6+. Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar.
Is Mary Poppins Returns eng?
Mary Poppins Returns is licht spannend, maar niet echt eng: de film scoort 4/10 op angst en spanning. Onze scène-analyse beschrijft 2 spannende momenten, zodat je precies weet wanneer je kunt doorspoelen.
Hoe lang duurt Mary Poppins Returns?
Mary Poppins Returns duurt 130 minuten.
Zitten er heftige scènes in Mary Poppins Returns?
Er zijn 3 opvallende scènes in Mary Poppins Returns, waarvan 1 intens. Deze film is visueel een feest maar emotioneel zwaarder dan het origineel: de moeder van de kinderen is overleden en het huis dreigt verkocht te worden. Kinderen die zelf iemand hebben verloren, herkennen daar veel in, en het lied over haar spullen komt hard aan. De spanning is beperkt tot de koetsjacht in het getekende bos en de klokscène aan het eind. Kijkwijzer geeft 6 vanwege angst, maar houd vooral rekening met het verdriet.
Zitten er verdrietige scènes in Mary Poppins Returns?
Ja, in Mary Poppins Returns zit een echt verdrietig moment: de verdriet-score is 6/10. Onze scène-analyse beschrijft om welk moment het gaat.
Vanaf welke leeftijd is Mary Poppins Returns geschikt?
Wij adviseren Mary Poppins Returns vanaf 6 jaar. De spanningsbarometer scoort 5.1/10 (best spannend).
Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

Rob Marshall RegisseurDavid Magee SchrijverCallum McDougall Executive Producer

Cast

Emily Blunt

Emily Blunt

Mary Poppins

Lin-Manuel Miranda

Lin-Manuel Miranda

Jack

Ben Whishaw

Ben Whishaw

Michael Banks

Emily Mortimer

Emily Mortimer

Jane Banks

Pixie Davies

Pixie Davies

Annabel

Nathanael Saleh

Nathanael Saleh

John

Joel Dawson

Joel Dawson

Georgie

Julie Walters

Julie Walters

Ellen

Mary Poppins Collectie