Are We There Yet?

Are We There Yet?

🌡️ Spanningsbarometer2,6 van 10

Rustige film

Ons advies: vanaf 6 jaarKijkwijzer: 6+95 min · 2005
Angst2
Verdriet2
Geweld3
Donker1
Drugs0
Seks1

Heftigste scène: ‘Twee kinderen tegen de nieuwe vriend (donker).

FamilieAvontuurKomedieRomantiek

Nick, een gladde jongen, wil een afspraakje met Suzanne, een net gescheiden jonge vrouw, voor oudjaarsavond. Enige probleem is dat Suzanne vastzit in Vancouver voor haar werk en zich beroerd voelt omdat ze haar kinderen mist. Nick grijpt deze mogelijkheid aan om een goede beurt te maken. Hij besluit haar 8 jaar oude zoontje Kevin en haar 11 jaar oude dochter vanuit Portland, Oregon naar Vancouver te brengen, om herenigd te worden met hun moeder. Wat Nick nog niet weet is dat haar kinderen een hekel hebben aan elke man die in de buurt van hun moeder komt..

Tip voor ouders

Road-trip-slapstick waarin Ice Cube alles incasseert wat twee saboterende kinderen kunnen bedenken. Onder de chaos zit een echte angel: een vader die niet komt opdagen. Kijkwijzer 6; leuk vanaf 6-7, zeker in samengestelde gezinnen.

Korte conclusie: Are We There Yet? scoort 2.6/10 op de spanningsbarometer (rustig). Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar. De film duurt 95 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

Twee kinderen tegen de nieuwe vriendLichtVroeg in de film

Lindsey en Kevin jagen elke man weg die bij hun moeder in de buurt komt, en nu moet uitgerekend kinderhater Nick (Ice Cube) ze in zijn gloednieuwe Lincoln Navigator naar Vancouver rijden.

De auto overleeft het nietMatigHalverwege

Braaksel, een brandende ventilatie, een losgeslagen paard op de snelweg en uiteindelijk een tot schroot gereden Navigator: de road trip sloopt systematisch alles waar Nick van houdt.

'Onze vader komt toch niet'MatigAan het eind

De kinderen blijken zo vijandig omdat hun echte vader ze keer op keer laat zitten. Nick ziet het gebeuren op diens stoep. Het moment waarop hij van chauffeur in beschermer verandert.

📺 Waar te kijken

Huren

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Trailer

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Are We There Yet? geschikt voor jouw kind?

Are We There Yet? (2005) heeft een Kijkwijzer-classificatie van 6 jaar en ouder. Onze spanningsbarometer geeft een score van 2.6 uit 10, dat is rustig. Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar.

Road-trip-slapstick waarin Ice Cube alles incasseert wat twee saboterende kinderen kunnen bedenken. Onder de chaos zit een echte angel: een vader die niet komt opdagen. Kijkwijzer 6; leuk vanaf 6-7, zeker in samengestelde gezinnen.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de film zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

De film is op alle vlakken rustig. Er zit lichte angst & spanning, verdriet, actie & geweld, donkere sfeer, seks & naaktheid in, maar niets dat de meeste kinderen zal storen.

Heftige scènes in Are We There Yet?

Er zijn 3 opvallende scènes in deze film (2 matig, 1 licht). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Veelgestelde vragen over Are We There Yet?

Is Are We There Yet? geschikt voor kinderen?
Are We There Yet? scoort 2.6/10 op onze spanningsbarometer, dat is rustig. De Kijkwijzer-classificatie is 6+. Wij adviseren deze film vanaf 6 jaar.
Is Are We There Yet? eng?
Nee, Are We There Yet? is niet eng: de film scoort 2/10 op angst en spanning.
Hoe lang duurt Are We There Yet??
Are We There Yet? duurt 95 minuten.
Zitten er heftige scènes in Are We There Yet??
Er zijn 3 opvallende scènes in Are We There Yet?. Road-trip-slapstick waarin Ice Cube alles incasseert wat twee saboterende kinderen kunnen bedenken. Onder de chaos zit een echte angel: een vader die niet komt opdagen. Kijkwijzer 6; leuk vanaf 6-7, zeker in samengestelde gezinnen.
Zitten er verdrietige scènes in Are We There Yet??
Are We There Yet? bevat 1 verdrietige moment, maar blijft mild: de verdriet-score is 2/10.
Vanaf welke leeftijd is Are We There Yet? geschikt?
Wij adviseren Are We There Yet? vanaf 6 jaar. De spanningsbarometer scoort 2.6/10 (rustig).
Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

Brian Levant RegisseurTodd Garner Executive ProducerClaudia Grazioso SchrijverDavid N. Weiss SchrijverJ. David Stem Schrijver

Cast

Ice Cube

Ice Cube

Nick Persons

Nia Long

Nia Long

Suzanne Kingston

Aleisha Allen

Aleisha Allen

Lindsey Kingston

Philip Bolden

Philip Bolden

Kevin Kingston

Jay Mohr

Jay Mohr

Marty

M.C. Gainey

M.C. Gainey

Al

Henry Simmons

Henry Simmons

Carl

Ray Galletti

Ray Galletti

Car Dealer

The Are We Collection