Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

🌡️ Spanningsbarometer3,7 van 10

Soms spannend

Ons advies: vanaf 8 jaarKijkwijzer: 6+22 min/afl · 2012

Wij adviseren strenger dan Kijkwijzer, vooral vanwege spanning (4 van 10).

Angst4
Verdriet2
Geweld4
Donker3
Drugs0
Seks0

Heftigste scène: ‘Shredder en de Foot Clan (spannend).

KidsAnimatieAction & AdventureSci-Fi & FantasyKomedie

Vier schildpadden muteren en worden opgeleid in de kunst van ninjitsu. Ze heten Leonardo, Donatello, Raphael en Michelangelo. Van zodra hun opleiding afgerond is, verlaten de vier broers de riolering en gaan ze de strijd aan met de New Yorkse criminelen.

Tip voor ouders

De Nickelodeon CGI-versie combineert veel humor (pizza!) met verrassend stevige gevechten en mutatie-griezel. Shredder is een échte dreiging en verliezen doen pijn. Voor 8+ misschien wel de beste instap in het Turtles-universum.

Korte conclusie: Teenage Mutant Ninja Turtles scoort 3.7/10 op de spanningsbarometer (soms spannend). Wij adviseren deze serie vanaf 8 jaar. Een aflevering duurt ongeveer 22 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

De eerste keer boven de grondLichtVroeg in de serie

Op hun vijftiende verjaardag mogen Leonardo, Raphael, Donatello en Michelangelo voor het eerst het riool uit, en ontdekken ze pizza én de Kraang: buitenaardse breinen in robotlichamen die mensen ontvoeren.

Shredder en de Foot ClanIntensHalverwege

Shredder jaagt op Splinter uit een oude vete en traint gemuteerde huurlingen als Dogpound en Fishface. Zijn gevechten met de turtles zijn de hardste van de serie: zwaarden, littekens, echte nederlagen.

Mutagen-ongelukkenMatigHalverwege

Gelekt mutagen verandert onschuldige mensen in monsters, inclusief Aprils vader, die als 'Kirbybat' verandert waar zij bij staat. Lichaamshorror op kindermaat, met schuldgevoel als naslag.

📺 Waar te kijken

Streaming (abonnement)

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Trailer

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Teenage Mutant Ninja Turtles geschikt voor jouw kind?

Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) heeft een Kijkwijzer-classificatie van 6 jaar en ouder. Onze spanningsbarometer geeft een score van 3.7 uit 10, dat is soms spannend. Wij adviseren deze serie vanaf 8 jaar.

De Nickelodeon CGI-versie combineert veel humor (pizza!) met verrassend stevige gevechten en mutatie-griezel. Shredder is een échte dreiging en verliezen doen pijn. Voor 8+ misschien wel de beste instap in het Turtles-universum.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de serie zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

De serie is op alle vlakken rustig. Er zit lichte angst & spanning, verdriet, actie & geweld, donkere sfeer in, maar niets dat de meeste kinderen zal storen.

Heftige scènes in Teenage Mutant Ninja Turtles

Er zijn 3 opvallende scènes in deze serie (1 intens, 1 matig, 1 licht). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Veelgestelde vragen over Teenage Mutant Ninja Turtles

Is Teenage Mutant Ninja Turtles geschikt voor kinderen?
Teenage Mutant Ninja Turtles scoort 3.7/10 op onze spanningsbarometer, dat is soms spannend. De Kijkwijzer-classificatie is 6+. Wij adviseren deze serie vanaf 8 jaar.
Is Teenage Mutant Ninja Turtles eng?
Teenage Mutant Ninja Turtles is licht spannend, maar niet echt eng: de serie scoort 4/10 op angst en spanning. Onze scène-analyse beschrijft 2 spannende momenten, zodat je precies weet wanneer je kunt doorspoelen.
Hoe lang duurt een aflevering van Teenage Mutant Ninja Turtles?
Een aflevering van Teenage Mutant Ninja Turtles duurt ongeveer 22 minuten.
Zitten er heftige scènes in Teenage Mutant Ninja Turtles?
Er zijn 3 opvallende scènes in Teenage Mutant Ninja Turtles, waarvan 1 intens. De Nickelodeon CGI-versie combineert veel humor (pizza!) met verrassend stevige gevechten en mutatie-griezel. Shredder is een échte dreiging en verliezen doen pijn. Voor 8+ misschien wel de beste instap in het Turtles-universum.
Zitten er verdrietige scènes in Teenage Mutant Ninja Turtles?
Nee, Teenage Mutant Ninja Turtles bevat geen noemenswaardige verdrietige scènes: de verdriet-score is 2/10.
Vanaf welke leeftijd is Teenage Mutant Ninja Turtles geschikt?
Wij adviseren Teenage Mutant Ninja Turtles vanaf 8 jaar. De spanningsbarometer scoort 3.7/10 (soms spannend).
Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

Ciro Nieli Executive Producer

Cast

Seth Green

Seth Green

Leonardo (voice)

Rob Paulsen

Rob Paulsen

Donatello (voice)

Sean Astin

Sean Astin

Raphael (voice)

Greg Cipes

Greg Cipes

Michelangelo (voice)

Mae Whitman

Mae Whitman

April (voice)

Josh Peck

Josh Peck

Casey Jones (voice)

Kelly Hu

Kelly Hu

Karai

Gwendoline Yeo

Gwendoline Yeo

Shinigami