Sarah en eend

Sarah en eend

🌡️ Spanningsbarometer0,0 van 10

Heel rustige serie

Ons advies: vanaf 2 jaarKijkwijzer: AL13 min/afl · 2013
Angst0
Verdriet0
Geweld0
Donker0
Drugs0
Seks0

Heftigste scène: ‘Sarah, Eend en de pratende verteller (spannend).

AnimatieKidsFamilie

Animatieserie over het zevenjarige meisje Sarah en haar beste vriend, Eend.

Tip voor ouders

Brits peuterjuweel: zachte kleuren, absurdistische fantasie en een heerlijk rustig tempo, het tegenovergestelde van flitsende peuter-tv. Perfect voor 2-5 jaar, ook als afbouwmoment voor het slapengaan.

Korte conclusie: Sarah en eend: ons advies vanaf 2 jaar, spanningsbarometer 0/10 (heel rustig). Het heftigst: ‘Sarah, Eend en de pratende verteller’ en ‘Problemen van eend-formaat’; heel rustig, nergens echt heftig. Een aflevering duurt ongeveer 13 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

Sarah, Eend en de pratende vertellerLichtVroeg in de serie

Het zevenjarige meisje Sarah en haar beste vriend Eend ('kwak') beleven piepkleine avonturen: een raket naar de maan van dozen, pratende sjalotjes, een schaduwvriendin. De vriendelijke verteller praat zachtjes met ze mee.

Problemen van eend-formaatLichtHalverwege

Het spannendste dat gebeurt: het brood is op, of de tuba doet raar. Alles wordt kalm, dromerig en zonder haast opgelost.

Trailer

0
Licht
0
Matig
0
Sterk
Totaal: 0 grove woorden(0 unieke woorden)

Automatisch gescand op basis van echte ondertitels (Nederlands of Engels). Gebaseerd op 3 afleveringen. Niet alle woorden zijn in elke context grof bedoeld. Deze analyse is bedoeld als hulpmiddel voor ouders.

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Sarah en eend geschikt voor jouw kind?

Wij adviseren Sarah en eend (2013) vanaf 2 jaar: heel rustig, nergens echt heftig, met als heftigste moment ‘Sarah, Eend en de pratende verteller’. Kijkwijzer: alle leeftijden. Spanningsbarometer: 0 uit 10 (heel rustig).

Brits peuterjuweel: zachte kleuren, absurdistische fantasie en een heerlijk rustig tempo, het tegenovergestelde van flitsende peuter-tv. Perfect voor 2-5 jaar, ook als afbouwmoment voor het slapengaan.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de serie zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

Heftige scènes in Sarah en eend

Er zijn 2 opvallende scènes in deze serie (2 licht). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Taalgebruik: er komt geen grof taalgebruik voor in Sarah en eend.

Veelgestelde vragen over Sarah en eend

Is Sarah en eend geschikt voor kinderen?
Sarah en eend scoort 0/10 op onze spanningsbarometer, dat is heel rustig. De Kijkwijzer-classificatie is Alle leeftijden. Wij adviseren deze serie vanaf 2 jaar.
Is Sarah en eend eng?
Nee, Sarah en eend is niet eng: de serie scoort 0/10 op angst en spanning. Onze scène-analyse beschrijft 1 spannend moment, zodat je precies weet wanneer je kunt doorspoelen.
Hoe lang duurt een aflevering van Sarah en eend?
Een aflevering van Sarah en eend duurt ongeveer 13 minuten.
Zitten er heftige scènes in Sarah en eend?
Er zijn 2 opvallende scènes in Sarah en eend. Brits peuterjuweel: zachte kleuren, absurdistische fantasie en een heerlijk rustig tempo, het tegenovergestelde van flitsende peuter-tv. Perfect voor 2-5 jaar, ook als afbouwmoment voor het slapengaan.
Zitten er verdrietige scènes in Sarah en eend?
Sarah en eend bevat 1 verdrietige moment, maar blijft mild: de verdriet-score is 0/10.
Wordt er gevloekt in Sarah en eend?
Er komt geen grof taalgebruik voor in Sarah en eend.
Vanaf welke leeftijd is Sarah en eend geschikt?
Wij adviseren Sarah en eend vanaf 2 jaar. De spanningsbarometer scoort 0/10 (heel rustig).

📺 Waar te kijken

Momenteel niet beschikbaar op streaming in Nederland.

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

Cast

Tasha Lawrence

Tasha Lawrence

Sarah (voice)

Roger Allam

Roger Allam

Narrator (voice)