Pieter Post

Pieter Post

🌡️ Spanningsbarometer0,7 van 10

Heel rustige serie

Ons advies: vanaf 3 jaarKijkwijzer: AL15 min/afl · 1981
Angst1
Verdriet0
Geweld0
Donker0
Drugs0
Seks0

Heftigste scène: ‘Een pakketje moet vandaag nog aankomen (spannend).

KidsAnimatie

Pieter Post en zijn zwart-witte kat bezorgen de post in Greendale.

Tip voor ouders

De stop-motion klassieker (Postman Pat) draait al veertig jaar mee en is nog steeds een van de rustigste peuterseries: traag tempo, vriendelijke stemmen, dorpse problemen. Ideaal voor 2-5 jaar, zeker vóór het slapengaan.

Korte conclusie: Pieter Post: ons advies vanaf 3 jaar, spanningsbarometer 0.7/10 (heel rustig). Het heftigst: ‘Een pakketje moet vandaag nog aankomen’ en ‘Het hele dorp helpt mee’; heel rustig, nergens echt heftig. Een aflevering duurt ongeveer 15 minuten.

Laatst gecontroleerd op . Elke analyse schrijven wij met de hand.

Heftigste scènes

Bekijk als ouder wat eraan komt

Bevat spoilers

Hieronder staan specifieke scènebeschrijvingen.
Bekijk deze als ouder om te weten wat je kind te wachten staat.

Heftigste momenten

Een pakketje moet vandaag nog aankomenLichtVroeg in de serie

Postbode Pieter Post bezorgt met kat Jess de post in Groendal, en er gaat altijd nét iets mis: een weggewaaide brief, een verdwaald schaap, een kapotte brug. Micro-spanning op peuterformaat.

Het hele dorp helpt meeLichtAan het eind

Dorpsgenoten als juffrouw Hubbard en boer Thompson schieten altijd te hulp; elk probleem eindigt met een oplossing en een tevreden 'Pieter Post, altijd op tijd'. Gemeenschapszin als vast recept.

2
Licht
2
Matig
0
Sterk
Totaal: 4 grove woorden(3 unieke woorden)

Automatisch gescand op basis van echte ondertitels (Nederlands of Engels). Gebaseerd op 1 aflevering. Niet alle woorden zijn in elke context grof bedoeld. Deze analyse is bedoeld als hulpmiddel voor ouders.

Vergelijkbare titels

Titels met een oranje badge hebben al een volledige analyse.

Nog een film checken?Zoek elke familiefilm op spanning en leeftijd.Zoek

Zulke checks ook in je feed?

We delen onze film-checks, met scores en de heftigste momenten, ook op Instagram.

Volg @mijnkijkmaatje

Is Pieter Post geschikt voor jouw kind?

Wij adviseren Pieter Post (1981) vanaf 3 jaar: heel rustig, nergens echt heftig, met als heftigste moment ‘Een pakketje moet vandaag nog aankomen’. Kijkwijzer: alle leeftijden. Spanningsbarometer: 0.7 uit 10 (heel rustig).

De stop-motion klassieker (Postman Pat) draait al veertig jaar mee en is nog steeds een van de rustigste peuterseries: traag tempo, vriendelijke stemmen, dorpse problemen. Ideaal voor 2-5 jaar, zeker vóór het slapengaan.

Waarom dit advies: onze analyses maken we deels met AI en controleren we handmatig, op basis van de serie zelf en openbare bronnen zoals recensies en ouderrichtlijnen. Ligt de officiële Kijkwijzer-leeftijd hoger dan onze eigen inschatting, dan volgen we altijd Kijkwijzer, strenger mag, soepeler nooit.

De serie is op alle vlakken rustig. Er zit lichte angst & spanning in, maar niets dat de meeste kinderen zal storen.

Heftige scènes in Pieter Post

Er zijn 2 opvallende scènes in deze serie (2 licht). Bekijk de spoiler-sectie hierboven voor de volledige beschrijvingen.

Taalgebruik: in Pieter Post komen 4 grove woorden voor (2 mild, 2 matig). Oordeel: nauwelijks grof taalgebruik.

Veelgestelde vragen over Pieter Post

Is Pieter Post geschikt voor kinderen?
Pieter Post scoort 0.7/10 op onze spanningsbarometer, dat is heel rustig. De Kijkwijzer-classificatie is Alle leeftijden. Wij adviseren deze serie vanaf 3 jaar.
Is Pieter Post eng?
Nee, Pieter Post is niet eng: de serie scoort 1/10 op angst en spanning. Onze scène-analyse beschrijft 2 spannende momenten, zodat je precies weet wanneer je kunt doorspoelen.
Hoe lang duurt een aflevering van Pieter Post?
Een aflevering van Pieter Post duurt ongeveer 15 minuten.
Zitten er heftige scènes in Pieter Post?
Er zijn 2 opvallende scènes in Pieter Post. De stop-motion klassieker (Postman Pat) draait al veertig jaar mee en is nog steeds een van de rustigste peuterseries: traag tempo, vriendelijke stemmen, dorpse problemen. Ideaal voor 2-5 jaar, zeker vóór het slapengaan.
Zitten er verdrietige scènes in Pieter Post?
Nee, Pieter Post bevat geen noemenswaardige verdrietige scènes: de verdriet-score is 0/10.
Wordt er gevloekt in Pieter Post?
In Pieter Post komen 4 grove woorden voor (2 mild, 2 matig, 0 grof). Oordeel: nauwelijks grof taalgebruik.
Vanaf welke leeftijd is Pieter Post geschikt?
Wij adviseren Pieter Post vanaf 3 jaar. De spanningsbarometer scoort 0.7/10 (heel rustig).

📺 Waar te kijken

Momenteel niet beschikbaar op streaming in Nederland.

Streamingbeschikbaarheid via JustWatch / TMDB. Beschikbaarheid kan wijzigen.

Klopt deze analyse niet? Laat het ons weten

Elke twee weken een paar films die passen bij jouw kind

Wij checken ze eerst op spanning, verdriet en taal. Geen reclame, uitschrijven kan altijd.

John Cunliffe Schrijver

Cast

Archie Panjabi

Archie Panjabi

Meera Baines (voice)

Kulvinder Ghir

Kulvinder Ghir

Ajay (voice)

Angela Griffin

Angela Griffin

(voice)

Ken Barrie

Pat (voice)